Modern új lakás az első emeleten egy újonnan épített ház Brodarica. Az apartman légkondicionált, egy nagy napozóterasz, kényelmes nappali, konyha, zuhanyzós fürdőszoba és két hálószoba. Ebben a ház előtt parkoló van. A tenger / strand, üzletek és éttermek érhető el 5-6 percig.
Tovább Kevesebb képekA fizetés a tulajdonos azonnal érkezéskor készpénzben csak. Amikor foglalás szükséges előleget fizetni 25% -a teljes költség.
Lakossági adót az az ár tartalmazza.Nemrég fejeztük be tartózkodásunkat a Pinea Solban. Ez a 10 nap csodálatos idő. A háziasszony csodálatos volt, segítőkész és barátságos, az apartman tiszta és teljesen felszerelt. Egy hely közel a strandhoz, de kiváló kiindulópont a közeli látnivalók és strandok meglátogatásához. Őszintén ajánljuk, és reméljük, hogy visszatérünk. Még egyszer köszönöm Mirela.
5 napig maradtunk itt, és mind az apartmant, mind a házigazdákat ajánljuk. A hely teljesen felszerelt, beleértve a mosogatógépet és a sütőt is. Kifogástalanul tiszta és rendezett. A házigazdák csodálatosak voltak, és otthon érezték magukat, nagyon segítőkészek voltak mindenben, amire szükségünk volt. A strand nagyon szép, zuhanyzóval felszerelt; és a hely nagyszerű, ha szeretné felfedezni a környéket: elmentünk a csodálatos Sibenikbe és a közeli Krpanj szigetére (5 perc hajóút kb. 1 Euróért).
Ez egy új házat, és úgy néz ki, tényleg fantasztikus. Ott voltunk összesen 5 fő. A tulajdonos nagyon kedves és tesz mindent, hogy úgy érzi magát, mint otthon. Ez volt igazán szeret második otthona. Még azt is meghívott minket enni palacsintát a családjával. Mi biztosan ott a jövőben.
Szeretnénk megköszönni gs. Anđelka a csodálatos vendéglátást. Ugyanaz dicséretet elhelyezése ... De ez nem olyan fontos, hogy mennyi az őszinteség. Htjel szeretném megköszönni, hogy egy csodálatos ünnep veled ... Veled vagyunk hozta a szép emlékeket ... Ismét egy nagy köszönöm !!!!