Szépen berendezett apartman, 2 2 fő, 40m ²-es, 50 m-re a tengertől, szobák, légkondicionálás, fürdőszoba és egy konyha, nappali, mikrovalalna sütő, műholdas TV, erkély, grill, parkoló.
Kevesebb képekElőleg 20%-a teljes szállásdíj ilyen fenntartásokat. Hogy Bankkártyás fizetés PayPal vagy Skrilla. Az egyensúly fizetendő érkezéskor, és készpénzben.
Lakossági adót az az ár tartalmazza.Lehetőség csónakot és kerékpárt, egy lehetőséget, hogy a friss hal, házi kecskesajt, kefir és a joghurt.
A lakás remek. Minden megtalálható benne, amire egy családnak szüksége van egy kellemes nyaraláshoz. Üdvözöljük Stipe-ot és családját, és reméljük, jövőre találkozunk.
A lakás rendben és tiszta, minden újnak tűnik, a ház gyönyörű és jó helyen van, számunkra három lánynak elég. Az egyetlen megjegyzés a házigazdának, aki egyáltalán nem érdekli a vendégeket, érkezési köszöntés és magyarázat vagy utasítás nélkül, azonnal elvette a dokumentumokat (személyi igazolványainkat) és a pénzt, ami nem helyes. A gyakorlat az, hogy a dokumentumot fényképezik, nem elkobozzák, mivel a szállás teljes összege érkezéskor fizetendő. Egyáltalán nem volt hajlandó információt vagy utasításokat adni a szigeten való tartózkodáshoz, és az indulás napján tíz percet adott nekünk a lakás elhagyására. A hibánk az volt, hogy elfelejtettük elolvasni az interneten a kijelentkezésig, de a tulajdonos ezt még nem is mondta, és az a mód, ahogy közölte velünk, egyáltalán nem volt emberi és durva. A sziget és az emberek csodálatosak, csak egy kis tanács, hogy a vendégeknek, akik legalább írásbeli útmutatást vagy a sziget térképét írták, mert az emberek nem szoktak hozzá, hogy a kenyér és a víz általában nem elérhetők, és a bárok naponta kétszer is nyitnak pár órát. Mindent egybevetve egy szép élmény, de hozzáértő képességünknek és csodálatos embereinknek köszönhetően, akik a szigeten tartózkodnak. Egy kis feljegyzés a hölgynek, további mosolyok és üdvözlet, így a vendégek gyakrabban térnek vissza :)