Egy családi ház is kiadó lakások, amelyek teljesen berendezett, csendes falu közelében Nin. A házban található, 100 méterre a tengerparttól és 300 méterre az étteremtől. Ahhoz kell egy pár perc séta. A lakás teljesen bútorozott. Nekik van egy hálószoba, gyerekszoba (ágy lehet csatlakozott), fürdőszoba, konyha, terasz, kilátással a tengerre, a légkondicionáló, Internet (Wi-Fi). Parkolóhelyek állnak az udvaron. Van egy grill, így van egy barbecue minden nap :) n a mi utcánkban, szerte a házban.
Tovább Kevesebb képekFizetés készpénzben (€ vagy millió). Betét 20%. Ideális érkezési idő után 10:00 reggel, és megy akár 9: 12:00 reggel.
Lakossági adót az az ár tartalmazza.Welcome drink (üdítő)
Hálásan köszönjük azt a csodálatos hetet amit ott tölthettünk. A nyelvi nehézségek ellenére jókat beszélgettünk és nagyokat nevettünk. A finom palacsinta nagy meglepi volt a gyerekeknek. Mi 3 gyerekkel utaztunk és nagyon jó volt hogy ilyen közel volt minden: a tengerpart, üzlet, pékség... Nagyon jól éreztük magunkat. Jövőre találkozunk