Apartmanok Dragica -
Krk Njivice - Horvát szigeteken

kikiáltási ár Ft 6.431 / éj Vladimira Nazora 16, Krk Njivice
Vendég értékelés alapuló
2 értékelés
Fantasztikus! 5/5

Többet a tulajdonos
Detailed description

A modern apartmanok Njivice kis halászfalujában találhatók, Krk szigetén. Njivice mindössze 11 km-re fekszik Rijeka repülőterétől. A létesítmény 3 perces sétára található a városközponttól és a gyönyörű kavicsos strandoktól, ahol pihenhet és élvezheti a napsütést és a tengert. A hely ideális kisgyermekes családok és a friss levegőt élvezni vágyók számára. Az apartmanokban egy hálószoba, fürdőszoba, tágas nappali konyhával és étkezővel, erkély és egy gyönyörű tágas terasz található, amely ideális a reggeli kávézáshoz, valamint az esti élvezetekhez, miközben az erdőből jön a friss levegő. A nappaliban található kanapénak köszönhetően további két fő elszállásolására alkalmas. A stúdióban egy nappali egy ággyal, egy étkező és egy külön konyha, egy külön fürdőszoba és egy kis fedett terasz található a bejárat előtt (20m2).

Tovább Kevesebb képek
Kikiáltási ár Ft 20.049 / éj
ID: 42358 A2+2 Apartman két fő részére plusz két pótággyal (45 m2)
InternetLégkondicionálóTVFürdőszobaKonyha Több részletet
Kikiáltási ár Ft 20.049 / éj
Kikiáltási ár Ft 20.049 / éj
ID: 42357 A2+2 Apartman két fő részére plusz két pótággyal (45 m2)
InternetLégkondicionálóTVFürdőszobaKonyha Több részletet
Kikiáltási ár Ft 20.049 / éj
Kikiáltási ár Ft 16.039 / éj
ID: 42359 Stúdió Stúdió apartman két fő részére (20 m2)
InternetLégkondicionálóTVFürdőszobaKonyha Több részletet
Kikiáltási ár Ft 16.039 / éj
További információ
Fizetés és feltételek

Foglaláskor a teljes szállásár 30%-ának előleg fizetése szükséges. A foglalás lemondása esetén az előleget nem térítjük vissza. A bejelentkezés az érkezés napján 14 óra után történik. A kijelentkezés az indulás napján 10 óráig lehetséges. Több mint 2 fő esetén egy pótágy ára 10 €/fő/éj. A légkondicionálás napi 5 euró felár ellenében használható. A téli hónapokban a fűtés plusz 10 € naponta.

Lakossági adót az az ár tartalmazza.
Lemondási feltételek

Lemondás esetén az előleget nem térítjük vissza. Kivéve a haláleseteket és a súlyos egészségügyi problémákat.

Távolságok
  • Tenger 300 m
  • Strand 300 m
  • Belváros 300 m
  • Élelmiszer 300 m
  • Étterem 300 m
  • Orvos 300 m
  • Gyógyszertár 300 m
  • Bank 300 m
  • Posta 300 m
  • Benzinkút 4 km
  • Buszmegálló 100 m
  • Vasútállomás 40 km
  • Repülőtér 12 km
Beach típus
Kavicsos strand
Beton strand
Sziklás strand
Részletes leírás

A szállásszolgáltatás mellett magas színvonalú taxi transzfer szolgáltatást is nyújtunk. Az ár tartalmazza a WiFi / Internet, SAT / TV használatát és a lakáson belüli parkolóhelyet. Az udvaron minden vendég használhatja a grillezőt, ha szeretne többet megtudni a szigetről. Ha télen a tengerpartra szeretne jönni, és hétvégét szeretne a Plataki sípályákon (mindössze 45 km-re) élvezni, akkor az apartmanban központi fűtés áll rendelkezésre.

Helyszínünk
Mutasson szállást a közelben Mutasd a közeli látnivalókat Apartmanok Dragica lista már megtekintette 0 idők óta 77144
Dragica Ivanković Reklám mivel 2015
Beszél:
Horvát
Angol
Német
Olasz
Orosz
Többet a tulajdonos
Kapcsolat űrlap
A tartalma ebben a formában lesz elküldve közvetlenül a hirdetők e-mailt. Csak kell használni, hogy érdeklődjön a foglalás a felsorolt ​​ingatlanok. Minden más használatra való visszaélésnek minősül a HorvatorszagApartmanok.net szolgáltatási feltételek.
Nevezetességek a közelben Apartmanok Dragica
Vendégértékelések
K
Fantasztikus! 5/5
Katja Lukovica, Szlovénia
Maradt A2+2 , Június 2024 | Kiváló, nagyszerű elhelyezkedés.

Az apartmanban egy hálószoba található, a nappaliban pedig egy pótágyat helyeztek el. Nagy terasz, kilátással a fákra - ezen van elég hely és vonalak a törölközők és fürdőruhák felakasztására, és a hálószobából az utcára néző erkély is jól jött. A strand és Njivice városa 6 perces sétával elérhető. A parkoló közvetlenül az apartman bejárata mellett található. A házigazdák barátságosak, rugalmasak és segítőkészek voltak. Kiváló elhelyezkedés és nagyszerű apartman.

A felülvizsgálat fordították szlovén - Eredeti megjelenítése
Ajánlott:
Aktív nyaralásAz emberek keresnek békétTourist nélkül autó
U
Fantasztikus! 5/5
Ulla K. Steinfurt, Németország
Maradt Apartmanok Dragica , Augusztus 2017 | Nagyon boldog !!

Tiszta, szép és csendes lakás. Strand és éttermek gyalogosan körülbelül 5 perc alatt. A tulajdonos család nagyon vendégszerető és segítőkész !! Van is egy barbecue grill! Összességében egy nagyon jó ár-érték arány!

A felülvizsgálat fordították német - Eredeti megjelenítése
Legfrissebb hirdetések
Apartmanok Nada Krk, Horvát szigeteken
Apartman Nona i Nono Pag Mandre, Horvát szigeteken
Apartman Bobić Slano, Dubrovnik
Apartmanok Rado Hvar Ivan Dolac, Horvát szigeteken