Apartmanok AB -
Pirovac - Sibenik környékén

kikiáltási ár Ft 8.126 / éj Kralja Zvonimira 24, Pirovac
Vendég értékelés alapuló
1 értékelés
Fantasztikus! 5/5

Többet a tulajdonos
Detailed description

2 nagyméretű, felújított saját erkélyes, 45/56 m2-es, első emeleti, egyenként 2+2 fős apartman (pótágyazható), új bútorok és berendezések, parkoló, garázs, klíma, Wi-Fi, kábel tv és rádió , barbecue ( grill, sütés, nyárs, bogrács, kemence). Családi ház, könnyen megközelíthető (kétirányú utca), csendes környezetben. Háziállatokat szívesen fogadunk! Dohányzás megengedett. A strandra vagy a központba 5-6 perc. séta; kavicsos strand, kék zászló, csónakoktól védett. Pirovac csendes, mintegy 2000 lakosú hely, családi üdülések és kerékpáros turizmus kedvelői; jachtkikötő. Az öböl vége Horvátország leggazdagabb gyógyászati peloidkoncentrációja. Kedvező helyszín kirándulásokhoz a Kornati vagy a Krka Nemzeti Parkokba, a Vrana Lake Natúrparkba (kiváló édesvízi horgászat), Sibenikbe. A szállásszolgáltató beszél angolul, franciául, olaszul és szlovénul. A földszinten lakik, és minden segítségre készséggel áll rendelkezésére. szükség.

Tovább Kevesebb képek
Kikiáltási ár Ft 20.157 / éj
ID: 48574 A2+2 Apartman két fő részére plusz két pótággyal (45 m2)
InternetLégkondicionálóTVHáziállatokFürdőszoba Több részletet
Kikiáltási ár Ft 20.157 / éj
Kikiáltási ár Ft 22.172 / éj
ID: 48689 A2+2 Apartman két fő részére plusz két pótággyal (56 m2)
InternetLégkondicionálóTVHáziállatokFürdőszoba Több részletet
Kikiáltási ár Ft 22.172 / éj
További információ
Fizetés és feltételek

A feltüntetett ár 2+2 főre vonatkozik; extra vendég (hordozható ágyon alszik) 10 € naponta. Fizetés érkezéskor. Barbecue 10 € használat után. Túlságosan hulló kisállat elhelyezése esetén 30 € a lakás takarítása. Parkolás a ház előtt, garázs használható.

Lakossági adót az az ár tartalmazza.
Távolságok
  • Tenger 300 m
  • Strand 300 m
  • Belváros 400 m
  • Élelmiszer 200 m
  • Étterem 300 m
  • Orvos 400 m
  • Gyógyszertár 400 m
  • Bank 400 m
  • Posta 400 m
  • Benzinkút 1 km
  • Buszmegálló 200 m
  • Vasútállomás 23 km
  • Repülőtér 35 km
  • Marina 400 m
  • Sport tevékenységek 500 m
  • Disco club 500 m
  • Nemzeti park 35 km
Beach típus
Kavicsos strand
Részletes leírás

10+ napos tartózkodás esetén lehetőség van ingyenes hajókirándulás megszervezésére a közeli öblökbe és/vagy szigetekre.

Helyszínünk
Mutasson szállást a közelben Mutasd a közeli látnivalókat Apartmanok AB lista már megtekintette 0 idők óta 43000
Goran Sladoljev Reklám mivel 2016
Beszél:
Horvát
Angol
Olasz
Francia
Szlovén
Többet a tulajdonos
Kapcsolat űrlap
A tartalma ebben a formában lesz elküldve közvetlenül a hirdetők e-mailt. Csak kell használni, hogy érdeklődjön a foglalás a felsorolt ​​ingatlanok. Minden más használatra való visszaélésnek minősül a HorvatorszagApartmanok.net szolgáltatási feltételek.
Nevezetességek a közelben Apartmanok AB
Vendégértékelések
Fantasztikus! 5/5
Neno Zagreb, Horvátország
Maradt A2+2 , Július 2019 | Hangulatos és békés hely

Nagyon barátságos házigazdák, ügyes és békés. Könnyű séta kicsi és csendes helyen, elfogadható áron. Egyéb látnivalók közelében városnézés és városnézés.

A felülvizsgálat fordították horvát - Eredeti megjelenítése
Ajánlott:
Aktív nyaralásAz emberek keresnek békétIdős emberekGyermekes családokRegényesVárosnézés
Legfrissebb hirdetések
Kućica uz More Sevid, Split régió
Apartmanok Villa Kajgo II Pag Novalja, Horvát szigeteken
Apartmanok Drago Murter, Horvát szigeteken
Apartmanok Tonci Pag, Horvát szigeteken