Újonnan berendezett apartman, a ház első emeletén található. Az apartmanban két hálószoba, egy nappali, egy fürdőszoba és egy felszerelt konyha, valamint két erkély található. Stupin Čeline csendes településén található, és 30 m-re vagyunk a strandtól, amely az egész településen átnyúlik. A házban minden vendég rendelkezésére áll egy őrzött parkoló, egy nagy terasz grillezővel és egy udvar társasozásra vagy gyerekjátékokra.
Tovább Kevesebb képekFizetni készpénzben az apartmanba érkezéskor kell. A foglalás megerősítéséhez 100 euró előleg befizetése szükséges a bankszámlára. Bejelentkezés 14:00 óra után, kijelentkezés 10:00 óráig
Lakossági adót az az ár tartalmazza.Parkoló minden vendég számára, terasz grillezővel, wi-fi, klíma. Számos kirándulást kínálnak a városközpontból a közeli nemzeti parkokba és turisztikai látványosságokba. Az apartman személyenként ágyneművel és törölközővel felszerelt, a tulajdonossal egyeztetve tisztara cserélhető a vendég igényei szerint.