Ruskamen egy csendes turisztikai található 6 km-re délre Omis, 30 km-re Split és 30 km-re Makarska. Ház, 4 apartman található, közvetlenül a kavicsos strand. Parkolás biztosított, és 50 méterre található a ház fölött. Hozzáférés engedélyezve lépcsőn. Ideális hely a béke és a pihenés. Ez különösen alkalmas a kisgyermekes családok. Az apartmanok teljesen felszerelt. Stúdió lakás (a és b) találhatók a földszinten, és egy nagy terasz napozóágyakkal, kerti asztal és grill. Lakás az első emeleten (A4 és A2 1) van egy nagy erkéllyel, kilátással a tengerre és Brac szigetén. Center élelmiszerbolt, kávézók, éttermek és szállodák. 50 méterre található a lakásban.
Tovább Kevesebb képekAmikor foglalás kell fizetni 25% előleg és a többit érkezéskor. az ideális érkezési idő 14 óra után, és megy a 10 óra.
Lakossági adót az az ár tartalmazza. Foglalási visszaigazolás dokumentum foglalás eseténAz ár tartalmazza a welcome drink. Szükség esetén kínálunk transzfer a repülőtérre felár.
Luizben háromszor tartózkodunk, mindig nagy lelkesedéssel. Két stúdiót bérelünk a földszinten, így van egy nagy terasz ülő- és grillezési lehetőséggel, mindezt egy kellemes, félig erdővel körülvett területen, mindössze néhány méterre a strandtól. Mr. Luiza tulajdonosa hihetetlenül kedves és segítőkész, és minden alkalommal, amikor volt valami, esetünkben komoly probléma volt, mindenben segítséget nyújtott. Erősen ajánljuk.
Nagyon szép és kényelmes szállást kínál. Beach 10 méterre lakás, tiszta és jó a gyermekek számára. Luiza nagyon barátságos. Sok köszönet kellemes nyaralást a mi családunknak.
Először meg kell említenem, hogy ha eljutunk a könyvet, és nézi a képeket a függelékben, mi volt a magas elvárásoknak. És a végén minden ezen elvárások meghaladta a magas színvonalú, hogy mi van a környéken, így a lakások és szállás, és a strand nagyon tetszett. Ezekben a számunkra túl gyorsan töltött 10 nap töltöttünk egy igazán csodálatos és emlékezetes, és ezért remélem, hogy a következő évben.