Apartmanok Brigita -
Šibenik - Sibenik környékén

kikiáltási ár Ft 7.313 / éj Slobodana Macure 13, Šibenik
Vendég értékelés alapuló
2 értékelés
Fantasztikus! 5/5

Brigita Batinić Reklám mivel 2012
Többet a tulajdonos
Detailed description

Apartmanok Brigita vannak a családi házban, a közepén Sibenik, közel a piac, buszmegálló és a régi városrész mindössze húsz percre a városi strand. Kínálunk szállást egy szoba az első két ember a lakásban két második és harmadik suite két fő részére két pótággyal. Minden egység modern standard felszerelés, amely magában foglalja a televízió, légkondicionáló, wi-fi internet, teljesen felszerelt konyha, fürdőszoba és WC. A környéken 100 és 200 m található pékség, városi piac, áruház City Life, ATM, posta, orvos, gyógyszertár, pénzváltás, üzletek, étterem, kávézó, pizzéria, busz-és vasútállomásokon. Így a vendégek ingyenesen parkolhatnak a nyilvános parkoló a ház közelében. A gyerekek szívesen. A gyermekeknek két éve, hogy van egy utazási gyermekágy.

Tovább Kevesebb képek
Kikiáltási ár Ft 18.141 / éj
ID: 17470 Szoba Szállás két fő részére (14 m2)
InternetLégkondicionálóTVFürdőszobaKonyha Több részletet
Kikiáltási ár Ft 18.141 / éj
Kikiáltási ár Ft 20.157 / éj
ID: 17471 Stúdió Stúdió apartman két fő részére (25 m2)
InternetLégkondicionálóTVFürdőszobaKonyha Több részletet
Kikiáltási ár Ft 20.157 / éj
Kikiáltási ár Ft 24.188 / éj
ID: 42303 A2+1 Apartman két fő részére lehetőség pótágyra (45 m2)
InternetLégkondicionálóTVFürdőszobaKonyha Több részletet
Kikiáltási ár Ft 24.188 / éj
További információ
Fizetés és feltételek

Lakossági adót az az ár tartalmazza. Foglalási visszaigazolás dokumentum foglalás esetén
Távolságok
  • Tenger 100 m
  • Strand 800 m
  • Belváros 200 m
  • Élelmiszer 30 m
  • Étterem 30 m
  • Orvos 200 m
  • Gyógyszertár 100 m
  • Bank 50 m
  • Posta 40 m
  • Benzinkút 100 m
  • Buszmegálló 80 m
  • Vasútállomás 80 m
  • Repülőtér 50 km
  • Marina 1 km
  • Sport tevékenységek 800 m
  • Disco club 1 km
  • Kaszinó 80 m
  • Nemzeti park 10 km
Beach típus
Kavicsos strand
Részletes leírás

Ha busszal érkezik mi találkozunk az állomáson. Segítséget nyújtunk a bérleti kirándulásokat nemzeti parkok Krka és a Kornati.

Helyszínünk
Mutasson szállást a közelben Mutasd a közeli látnivalókat Apartmanok Brigita lista már megtekintette 0 idők óta 71553
Brigita Batinić Reklám mivel 2012
Beszél:
Horvát
Angol
Német
Többet a tulajdonos
Kapcsolat űrlap
A tartalma ebben a formában lesz elküldve közvetlenül a hirdetők e-mailt. Csak kell használni, hogy érdeklődjön a foglalás a felsorolt ​​ingatlanok. Minden más használatra való visszaélésnek minősül a HorvatorszagApartmanok.net szolgáltatási feltételek.
Nevezetességek a közelben Apartmanok Brigita
Vendégértékelések
S
Fantasztikus! 5/5
Susi Chemnitz, Németország
Maradt Apartmanok Brigita , Szeptember 2016 | tökéletes Nyaralás

Bővítettük nyaralás 5 napon át Brigita és Ivica Sibenik. Voltunk egyaránt üdvözölte melegen. A lakás tiszta volt, rendezett és funkcionális. A terasz ajtó is tudtunk meg a szomszédos kis kert, és természetesen, szintén használható. Minden reggel szolgált számunkra Brigita gazdag, finom reggeli. A lakás ideális kiindulópont számos vállalat, köztük kirándulásokat a Krka Nemzeti Park, Split vagy Zadar. Ezen túlmenően, a lenyűgöző régi város Sibenik, a kikötő és a számos étterem gyalogosan. Azt is javasoljuk, ez a nyaralás, és biztosan köszönöm Brigita és Ivica szépen a vendéglátást.

A felülvizsgálat fordították német - Eredeti megjelenítése
Ajánlott:
Aktív nyaralásAz emberek keresnek békétIdős emberekGyermekes családokTourist nélkül autóVárosnézés
M
Fantasztikus! 5/5
Mirela Zagreb, Horvátország
Maradt Stúdió , Augusztus 2014 | Elismerések és ajánlások

Mi marad nagyon kellemes és nyugodt. Tisztaság, a béke, parkolás a ház előtt az ajtón a házból, egy gyönyörű kert és a közelség, a régi város, amelynek kevesebb, mint 5 perc sétára van a legnagyobb előnye az apartmanok. Köszönjük asszony Bridget egy szép meleg fogadtatást és a vendéglátás.

A felülvizsgálat fordították horvát - Eredeti megjelenítése
Ajánlott:
Aktív nyaralásAz emberek keresnek békétIdős emberekGyermekes családokRegényesVárosnézés
Legfrissebb hirdetések
Kućica uz More Sevid, Split régió
Apartmanok Villa Kajgo II Pag Novalja, Horvát szigeteken
Apartmanok Drago Murter, Horvát szigeteken
Apartmanok Tonci Pag, Horvát szigeteken