Teljesen felszerelt apartman egy csendes területén Solin, a felső emeleten, a ház, az udvar, a kert és egy nagy veranda, a nyugati, egy kis erkély keleti és hosszú erkély déli oldalán a ház a kilátás a tengerre, a szigetekre Brac és Solta, Solin , Splitben, a környező hegyekre és a hegy és a hegy és az északi oldalon a hegy Kozjak. Ezen kívül van egy parkoló 1, és ha szükséges, több jármű. A létesítmény található, 5 perc séta a buszmegálló, 5 perc autóval a belvárostól Solin, 10-15 perc autóval a Splitben. Az első gyönyörűen gondozott öblök és homokos strandok, kávézók, jön a 10-15 percre. Élelmiszerbolt szatócs található, 50 méterre a háztól. 100 m-rel a ház, fennáll a gyanú, hogy az idő rendezett, amely túrázhatnak a vár Klis felett Kastela, mint egy gyönyörű kilátás nyílik a tengerre és a szigetekre és a városok Solin, Split és Kastela. A szobák szépen elrendezve egy lapos, viszonylag tágas, szellős és kellemes időtöltést.
Tovább Kevesebb képekKifizetést kizárólag készpénzben függetlenül euróban, vagy Kuna. Az előleg a vendég köteles fizetni a foglalás során a tartózkodást az összeg 20% -a teljes összeget fizetni. Érkezés 14 óra után, és 00 indulási 10. 00 óra.
Lakossági adót az az ár tartalmazza.A vendégek érkezéskor, hogy üdvözölje a házigazdák (férj és feleség), hogy található az alsó szinten, a ház és egy külön bejáratú, így a vendégek használhatják a zökkenőmentes átállást az emeletre, a másik oldalon a ház. Házigazdák várják a vendégeket welcome drink jeleként a vendéglátás és a goodwill. A házigazdák is az Ön rendelkezésére, ha kérdése van, vagy egy adott fajta támogatás, pl. A vendégeket egy bizonyos célt, vagy ha kell működtetni bármilyen más segítséget. Ha a vendégek érdekli, hogy túljár az eszén a környező városok és falvak, a házigazda hajlandó szervez túrákat a számukra, hogy előkészítsék a grill. Megkönnyítése megvitatni ezeket a kérdéseket a vendégek lehetőségük lesz telefonos kapcsolatot lányával német vagy angol nyelven.