Hoppá! Vagy tűnik, ez az ingatlan már nem érhető el. Ne essen kétségbe, hiszen további nagyszerű ajánlatok a Rab Supetarska Draga és a Horvát szigeteken!

Apartmanok Haus Slavica -
Rab Supetarska Draga - Horvát szigeteken

kikiáltási ár Ft 8.365 / éj
Vendég értékelés alapuló
1 értékelés
Fantasztikus! 5/5

Többet a tulajdonos
Detailed description

Ez a gyönyörűen díszített ház található Supetarska Draga Rab-sziget. A ház kb 8 km-re a központtól a Rab és a strand mindössze néhány méterre. A ház gyönyörű kilátás nyílik a tengerre és a környező szigetekre. Élvezze az egyedülálló és felejthetetlen naplementét, ami biztosan sokáig emlékezni. Az udvar egy barbecue a vendégek rendelkezésére. Akkor próbálja ki a kulináris képességek és mentse például néhány ízletes helyi hal specialitásokat. A tulajdonos a ház megy a halászat és a kínálat akkor a friss hal és a garnélarák és nezaostaju és egyéb tengeri mint a rákok, homár, tintahal, tintahal és így tovább. Parkolás található a ház mögött. Ha szükséges, használjon külön-külön és jelzők. A tulajdonosok várom, hogy a látogatást, és boldog lesz, ha tudsz adni néhány tanácsot, ahol meg lehet tölteni a nyaralását, és látnivalók érdemes megnézni!

Tovább Kevesebb képek
Kikiáltási ár Ft 20.452 / éj
ID: 45177 A2+1 Apartman két fő részére lehetőség pótágyra (40 m2)
InternetLégkondicionálóTVHáziállatokReggeli Több részletet
Kikiáltási ár Ft 20.452 / éj
Kikiáltási ár
Ft 20.452 / éj
Kikiáltási ár Ft 24.542 / éj
ID: 45178 A3 Apartman három személy (40 m2)
InternetLégkondicionálóTVHáziállatokReggeli Több részletet
Kikiáltási ár Ft 24.542 / éj
Kikiáltási ár
Ft 24.542 / éj
Kikiáltási ár Ft 24.542 / éj
ID: 45179 A2+2 Apartman két fő részére plusz két pótággyal (45 m2)
InternetLégkondicionálóTVHáziállatokReggeli Több részletet
Kikiáltási ár Ft 24.542 / éj
Kikiáltási ár
Ft 24.542 / éj
Kikiáltási ár Ft 20.452 / éj
ID: 45180 A2+1 Apartman két fő részére lehetőség pótágyra (40 m2)
InternetLégkondicionálóTVHáziállatokReggeli Több részletet
Kikiáltási ár Ft 20.452 / éj
Kikiáltási ár
Ft 20.452 / éj
Kikiáltási ár Ft 28.632 / éj
ID: 45181 A4 Apartman négy fő (80 m2)
InternetLégkondicionálóTVHáziállatokReggeli Több részletet
Kikiáltási ár Ft 28.632 / éj
Kikiáltási ár
Ft 28.632 / éj
Kikiáltási ár Ft 40.903 / éj
ID: 45182 A6 Apartman hat fő (100 m2)
InternetLégkondicionálóTVHáziállatokReggeli Több részletet
Kikiáltási ár Ft 40.903 / éj
Kikiáltási ár
Ft 40.903 / éj
További információ
Fizetés és feltételek

Fizetés csak készpénz, betét jóváírása bizonyítékként érkezés 30% -ára, és ez kötelező. Az idő a belépő a lakásban 14-00, miközben a lakás, 10 00 óra. Fizető takarítás 25 €. Érkezéskor, akkor fizet a többi fiókot. Megsemmisítésének háztartási leltár fizetik. Adót tartalmazza. 14 nappal az érkezés időpontja a vendég a jogot, hogy a foglalás díjmentesen (anélkül, hogy a visszatérés az előleg), ellenkező esetben fizetnie a teljes összeget a foglalás.

Lakossági adót az az ár tartalmazza.
Távolságok
  • Tenger 10 m
  • Strand 10 m
  • Belváros 100 m
  • Élelmiszer 100 m
  • Étterem 100 m
  • Orvos 10 km
  • Gyógyszertár 10 km
  • Bank 10 km
  • Posta 10 km
  • Benzinkút 4 km
  • Buszmegálló 10 km
  • Marina 4 km
  • Sport tevékenységek 500 m
  • Disco club 10 km
  • Kaszinó 10 km
Beach típus
Homokos tengerpart
Részletes leírás

Welcome drink! szabadidő Hajóút, Mini-golf, Paragliding, Kerékpározás, Úszás, Vitorlázás, Vásárlás, Városnézés, Búvárkodás, Tenisz, túrázás, síelés. Amellett, hogy a bérleti lakások, évek óta teszünk, és a tengeri halászat (fogás hal, rák, tintahal, tintahal, rák, homár, polip, kagyló), és gyakran őt és a vendégek úgy érzik, irritáló mediterrán élet! Ha azt szeretnénk, hogy teljes mértékben élvezheti a szépség, a sziget, javasoljuk, hogy bérelni egy csónakot, és elkezdi felfedezni a számos öböl, amely nem megközelíthető szárazföldön. Kínálunk 5% kedvezményt hajóbérlések! Bérelhető Lopar Supetarska Draga.

Slavica Dumic Reklám mivel 2016
Beszél:
Horvát
Angol
Német
Olasz
Szlovén
Többet a tulajdonos
Nevezetességek a közelben Apartmanok Haus Slavica
Vendégértékelések
Fantasztikus! 5/5
I
Fantasztikus! 5/5
I.C. Neunkirchen am Potzberg , Németország
Maradt A6 , Július 2021 | Apartmanok ház Slavica Dumic Supetarska Draga Horvátország sziget Rab

Nagyon szép lakás és sziget. Sok étterem sétatávolságra, a tenger pedig körülbelül 10 méterre található. A ház mögött van egy kis privát strand, ahol használhatja. Nagyon ajánlott.

A felülvizsgálat fordították német - Eredeti megjelenítése
Ajánlott:
Aktív nyaraláséjszakai életAz emberek keresnek békétIdős emberekGyermekes családokRegényesA fogyatékossággal élő emberekEmberek háziállatokVárosnézés
Legfrissebb hirdetések
Apartmanok Fancy Dream Korčula Brna, Horvát szigeteken
Apartman Donatella Posedarje, Zadar régió
Apartmanok Mirko i Ana Bibinje, Zadar régió
Apartmanok Kovač Makarska, Split régió