Az apartmanok a sziget déli oldalán, a legszebb részén helyezkednek el, 100 méterre a tengertől és a strandtól, amelyben a sekély és a mély tenger is található. Minden apartmanhoz saját parkolóhely, saját terasz, grill tartozik. Az apartmanok újonnan berendezettek. Egy utcában találhatók, amelyeken egyetlen autó sem halad át, kivéve a bérlőket, így ideális gyermekes családok számára. Az apartmanok légkondicionáltak, internettel. A strand betonozott kavicsos, és 200 méterre van egy öböl homokos stranddal. Az üzlet 100 méterre van a lakástól. Városi vízellátás. Szervezett kirándulások a Vir Turisztikai Irodán keresztül a Krka-vízesésekre, a Kornati-ra, a Plitvicei-tavakra és más érdekes helyekre. Kerékpár-, motorcsónak- és hajókölcsönző. Búváriskola.
Tovább Kevesebb képekA vendégek kijelentkezése 10 óráig, bejelentkezés 14:00 órától lehetséges. előleg 30%, a fennmaradó összeg érkezéskor.
Lakossági adót nem az ár tartalmazza.Az előleg visszatérítésre kerül, ha a foglalást 30 nappal korábban lemondják, vagy a következő évre halasztják
A viri Turisztikai Iroda kirándulásokat szervez a Krka-vízesésekre, a Plitvicei Nemzeti Parkba, a Kornati Nemzeti Parkba, a Paklenica Nemzeti Parkba, a Velebitbe. Ezekre és más érdekes célpontokra egyedül is mehet, mert egész napos kirándulások. Búváriskola. Kerékpárok, motorkerékpárok, motorcsónakok kölcsönzése.
Négy gyermekes család voltunk és két kis kutya nagyon meg voltunk elégedve! A szállás nagyon tiszta, és minden ott van, amire szüksége van a háztartásban. A szállásadó is nagyon kedves! Örömmel ajánljuk vagy szívesen ajánljuk! Üdv mindenkinek! Kasia
Remek hely egy csendes nyaraláshoz, a házigazda problémamentes, háziállatokat szívesen fogadnak, tiszta szobák és alapfelszereltségekkel jól felszereltek, közel a kavicsos strandhoz (a homokoson át kell menni a kb. 10 percre, de megéri, nem, és a kutyák kicsit szabadabban futhatnak). Összességében jó kiruccanás.
Nagyon ajánlom ezeket a lakásokat. Tiszta és gyönyörű. Nagyon közel a strandhoz. Tökéletes gyermekes családok számára.
Tiszta, jól felszerelt apartmanok szép, nyugodt környezetben. A strand 3 perc séta, a legközelebbi üzlet 5 perc. Tökéletes a gyermekes családok számára. A fogadó nagyon kedves és segítőkész. Ljiliana, örömmel töltötte a szabadságát a helyeden. Köszönöm szépen a vendégszeretetét.
Nagyon örülök, hogy elmentél a vakációra. Ljiljana
Nagy helyet, csak pár percnyi sétára a strandtól. Jól felszerelt és szépen berendezett lakás, tágas szobák, jó tárolási, nagyon tiszta, jó parkolási lehetőséggel. Nagyon hasznos tulajdonosa.