10 hektáros ingatlanunk Eszéktől 15 km-re északra, Čeminac falu bejáratánál található. A 3 szintes Villa Stipino úszómedencével, jakuzzival és grillezési lehetőséggel egy almáskert közepén, egy tó és egy 60 fős pavilon mellett található. A legközelebbi szomszédok közel egy kilométerre vannak, így remek hely bulikra, nyaralásra. 5 szobánk van két ággyal és 2 pótággyal a nappaliban kanapé formájában. Minden szobában TV, netflix, klíma, redőny, szúnyogháló, gardrób és lámpa található. A Villában 4 fürdőszoba található, a nappaliban számítógép, kandalló, nagy TV minden programmal, playstation és kis teakonyha. A földszinten található egy közös helyiség asztalokkal és egy konyha, ahol minden szükséges: jéggép, kávéfőző, kandalló, hűtőszekrény, sütő, tűzhely, vízforraló.
Tovább Kevesebb képekA foglalás a végösszeg 30%-a fizetendő, a többinek pedig az érkezés előtti utolsó munkanapon kell megjelennie a számlán. A bejelentkezés 16:00 órától, a kijelentkezés 10:00 óráig lehetséges.
Lakossági adót az az ár tartalmazza.A foglalás csak az érkezés előtt 60 nappal lemondható. Ebben az esetben az előleget teljes egészében visszaküldjük, ellenkező esetben nincs visszatérítés.
A Villa Stipino egy olyan birtokon található, ahol mezőgazdasági tevékenységeket folytatnak, így nem mindig vagy 100%-ban egyedül. Ha házat bérel, nem pavilont bérel, és ha csinálunk valamit, akkor biztosan nem megyünk a házhoz, és nem zavarjuk meg nyugalmát. A bérleti ajánlat mellett saját szakácskönyvvel is rendelkezünk, így minden nap elkészíthető reggeli, ebéd és vacsora. A masszázs, jóga, pilates és hasonló egyéb igények pedig külső munkatársakkal megoldhatók. Saját készítésű termékeinket is kínáljuk saláták, ajars, lekvárok, gyümölcslevek és hasonlók formájában.
Nagyszerű ajánlás a Villa Stipino számára. A ház gyönyörű félreeső helyen található, ahol nem kell félni attól, hogy másokat zavarjon, így ideális bulik lebonyolítására, ugyanakkor mindennel ellátja, amire szüksége van (medencét és jakuzzit tartalmaz). A tulajdonosok vendégszeretőek és barátságosak, és gondoskodnak arról, hogy jól érezze magát. A ház tágas, tiszta és rendezett. A közelben van egy pavilon (a képeken látható) és egy gyönyörű tó.
Csodálatos nyaralásunk volt, és senki sem zavarta őket, amikor hangos zenét hallgattunk, vagy ha csendben akartunk lenni! A gyümölcsösben határozott a hangulat, a medence a felfrissülést szolgálja, és a főzőlap! Minden, amit ettünk, nagyszerű volt!